Geri

ÇANKIRI ŞUBEMİZDEN, JANDARMA ALAY KOMUTANINA ZİYARET

11 Eylül 2018, Salı | 09:48
Türk Büro-Sen Çankırı Şube Yönetimi,  Çankırı İl Jandarma Komutanlığına Albay Hıdır Ayçiçek’i makamında ziyaret etti.
 
Şube Başkanı Metin Memiş komutana “ yeni atandığınız görevinizin hayırlı olmasını diliyoruz” dilekleri iletildi. “Türk Büro-Sen’in Türkiye Kamu-Sen konfederasyonuna bağlı olduğunu, üye olmanın ilk şartının “Devletin Ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünden” sıkıntısı olmayan memurların üye olabildiği bir sendika olduğunu bu manada “Jandarmada  çalışan sivil memurların büro iş koluna üye olabildiklerini  ifade ederek, Çankırı şubesi olarak yapılan faaliyetler dile getirildi.
 
Komutan  ise; memur meselesini dile getirilmesi açısından sendikaların kamu görevini yapmasının önemli olduğunu ve ziyaretten duyulan memnuniyetlerini  dile getirdiler.
 
Ziyarette Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Özden,  Feyzullah Karadeniz, Yakup Eskimez, Betül Ayhan, ile işyeri Temsilcimiz Mustafa Altınel ile Disiplin Kurulu üyemiz Adalet Atalay da  hazır bulundu.
 
Çankırı Şube Yönetimimiz, ziyaret anısına Türk Büro-Sen Genel Merkezince özel olarak hazırlanan tablo,  Jandarma Alay Komutanı Albay Hıdır Ayçiçek’e hediye ettiler.
 
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1