Geri

HSK VE CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÜYELERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİK

11 Mayıs 2018, Cuma | 13:53
Genel Başkanımız Osman Eksert ve Genel Başkan Yardımcımız Kadir Polat 09.05.2018 tarihinde Hakimler ve Savcılar Kurulu ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü çalışanı üyelerimiz ile bir araya geldi.
 
Ankara 11 Nolu Şube Başkan Yardımcılarımız Serkan Güçlü, Talip Acar, İşyeri Temsilcisi Kenan Kara ve HSK çalışanlarının katılımıyla düzenlenen toplantıda Genel Başkanımız Osman Eksert, memurların iş güvencesine değinerek, “Memurum iş güvencesi bu aralar çok gündeme gelmeye başladı. Ancak, Türkiye Kamu-Sen olarak bu konuda duruşumuz çok net. Güvencesiz ve kuralsız çalışmayı asla kabul etmeyiz. Hükümet yetkililerini bu konuda şimdiden uyarıyoruz. Eğer böyle yanlış bir karar alınırsa, üretimden gelen gücümüzü sonuna kadar kullanırız. İş güvencemiz, kırmızı çizgimizdir, kimse bizi bu konuda sınamaya kalkmasın” dedi.
 
Konuşmasının devamında HSK ve Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü çalışanlarının sorunlarını ve çözüm yollarını değerlendiren Genel Başkanımız, “Türk Büro-Sen olarak üyelerimizin hiç birinin mağdur olmasına izin vermeyeceğiz. Tüm sorunların çözümü için el birliği ile mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.
 
 
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 9