Geri

ÇANKIRI ŞUBEMİZ, ADALET GEÇ DE OLSA YERİNİ BULDU…

10 Ocak 2017, Salı | 12:00
KHK ile Defterdarlık Personel Müdürlüğü’nde çalışan üyemiz M.Ali Sert 01 Eylül 2016 tarihinde ihraç edilmiş, Emniyet Müdürlüğü’nde çalışan üyemiz Mustafa Altun ise 18 Temmuz 2016 tarihinde açığa alınmıştı. Her iki üyemiz de şükürler olsun 9 Ocak 2017 Pazartesi günü yeniden görevlerine başladılar.Haksız yere ihraç edilen üyelerimizi en başından beri hiç bir şekilde yalnız bırakmayan, sürekli arayan, evlerinde ziyaretler yapan Şube Yönetim Kurulu üyeleri onları buruk ama bu mutlu günlerinde de yalnız bırakmadılar.
 
Ziyarete Şube Başkanı Metin Memiş, Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Özden,Yüksel Demirbaş,Bekir Eraslan,Erol Demir,Yakup Eskimez, Feyzullah Karadeniz ile TBS Kadın Kolları Başkanı Betül Ayhan yardımcıları Selver Güngör, Yasemin Köseoğlu ve arkadaşları da katılarak, bu sevinci hep birlikte paylaştılar.
  
Başta Türk Büro-Sen Genel Başkanımız Sayın Fahrettin Yokuş ve Genel Merkez yöneticilerine, olayı en başından itibaren sahiplenerek, yaşanan bu haksızlığı ilgililere, Bakan yardımcılarına götürerek üyelerine sahip çıkmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. 
 
Ziyarette  M.Ali Sert ve Mustafa Altun duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Şube Başkanı da “Darısı diğer haksız ve hukuksuz yere görevlerinden uzaklaştırılanlara olsun. Biz hep sapla samanın karıştırılmamasını, somut delil olmadan kimsenin ama hiç kimsenin ihraç ya da açığa alınmaması gerektiğini ifade ettik.Allah hiç kimseye böylesine sıkıntı yaşatmasın, dile kolay M.Ali 14 kg., Mustafa ağbi de 8 kg. kaybetti.Arkadaşlarımızın doğru düzgün ,rahat uykuları hiç yoktu. Bayramları zehir oldu.Biz geç gelen adaletin adalet olmadığını en başından sürekli dile  getirdik. Allah kimseyi kuru iftiralara maruz bırakmasın dileğinde bulunuyoruz” dedi.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 2