Geri

AYDIN ŞUBEMİZ, TERÖRÜ LANETLEDİ

12 Aralık 2016, Pazartesi | 12:49
 Aydın Şubemiz tarafından 12Aralık 2016 Pazartesi günü mesai başlangıcından hemen sonra 10 Aralık’ta İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan terör saldırısında Şehit olan Emniyet mensupları ve sivil vatandaşlarımız için saygı duruşu ve İstiklal marşı okunmasının akabinde şehitlerimiz için dua edildi.

SGK önünde düzenlenen programa Türk Büro- Sen Şube Başkanı Mehmet Kamil TAŞKIR,  İl Müdürü Zeynep YILMAZ,  İl Müdür Yardımcısı Mehmet DİŞÇİ,   Şube Müdürü Hüseyin KURT,   Merkez Müdürü Aydın NASUHBEYOĞLU,   Merkez Müdür Yardımcıları Şube Başkan Yardımcısı Erdal DELİGÖZ ve çalışanlar katıldı.

İl Müdürü Zeynep YILMAZ;   Milletimiz,  bu tür hain saldırılarla birliğimizi bozamayacaklarını 15 Temmuz'da da tüm dünyaya göstermiştir. Yapılan saldırılar insanlık dışıdır, Kamu görevlileri olarak terörün her türlüsünü lanetliyoruz dedi.

Şube Başkanı Mehmet Kamil TAŞKIR; Cumartesi günü yaşanan terör saldırısında şehit olan sivil vatandaşlarımız ve Emniyet mensuplarımıza Allah' tan rahmet diliyoruz. Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Bu saldırılarla Milletimizi yıldıramazsınız Yüce Milletimizin başı sağ olsun diyerek hazır bulunan topluluğu saygı duruşu ve İstiklal Marşımızı okumaya davet etti. Akabinde Fatihalar okunarak yapılan duadan sonra ara verilen mesaiye başlandı.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 3