Geri

MERSİN ŞUBEMİZ, TERÖRE BİNLERCE KEZ LANET OLSUN

12 Aralık 2016, Pazartesi | 12:19
Mersin Şube Başkanımız Hamdullah Özbulut’un yazılı basın açıklamasıdır

İstanbul Beşiktaş'ta, Çevik Kuvvet polislerini taşıyan otobüse düzenlenen hain saldırı ve Maçka parkında canlı bomba tarafından yapılan terör saldırısında 33'ü polis olmak üzere 41 kişi şehit olurken, 166 kişi ise yaralandı.

Hain saldırıları lanetleyen Türk Büro-Sen Şube Başkanı Hamdullah ÖZBULUT, şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet diledi. Başkan ÖZBULUT; "Son yıllarda iğrenç yöntemleriyle kargaşa, korku ve kaos yaratmaya çalışan hain terör çirkin yüzünü bir kez daha göstermiştir.
İstanbul Beşiktaş'ta ve Maçka parkında eş zamanlı olarak düzenlenen, Çevik Kuvvet polislerimizi hedef alan hain saldırılarda 33'u polis 8’i sivil, 41 vatandaşımız şehit olmuş, 166 vatandaşımız ise yaralanmıştır. Bu ülkeyi kan gölüne çevirerek, birlik ve beraberliğimize darbe vurmak isteyenlerin başarılı olamayacakları bir gerçektir.

Bilinmelidir ki, bu milletin varlığı ve birliğine yönelik olarak yapılan her türlü saldırı bizleri birbirimize daha da kenetlemekte, saflarımızı daha da sıklaştırmaktadır. Bu milletin üzerinde hain ve sinsi planlar yapanların hevesleri geçmişte olduğu gibi bugünde kursaklarında kalacaktır.
Türk Büro-Sen Mersin camiası olarak, 12.12.2016 Pazartesi günü tüm kurumlarımızda Şehitlerimiz için Saygı Duruşu, İstiklal Marşı ve Dualar okuyarak mesaiye başladık, Türk Büro-Sen Mersin Camiası adına İstanbul'da yaşanan bu hain terör saldırısını bir kez daha lanetliyor, şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, aileleri ve milletimize baş sağlığı diliyor, yaralılarımıza ise acil şifalar temenni ediyorum. Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1