Geri

SENCE’MİZİN 11. SAYISI SİZLERLE

30 Mayıs 2016, Pazartesi | 09:29
İlk sayısını 2013 yılı Nisan ayında çıkardığımız ve çok geniş bir konu yelpazesi olan dergimiz “SENCE”, 11. sayısı ile okuyucusuyla buluştu.

Editörümüzün “Merhaba Dostlarım…” diyerek okuyucusunu selamladığı dergimiz 11. sayısında, Kut Bayramımız ve Kıbrıs Davamızın kahramanı Rauf Denktaş’tan, Türk şehri Telafer’de yaşanan etnik kıyıma ve Serdengeçti’ye yer verdi.

Anneler günü ve Kadınlar günü münasebetiyle “İslam’da Kadın” ve “Kadın ve İnsan Hakları” yazılarımızla kadınlarımızın Türk toplumundaki yeri ve yasal haklarını irdeledik. “İnsanların akıl ve özgürlük kabiliyetlerinin önündeki engel din mi?” diye sorduk, “Medyanın Sosyal Halleri”ni inceledik.

Çalışma hayatında yaşanan olumsuz gelişmelere değinerek, “Kiralık İşçi Dönemi” ile “Kapımızdaki Tehlike; Esnek İstihdam”ı ele aldık.

Takdir edersiniz ki, bu hizmet duyarlı bir sivil toplum örgütü olan Türk Büro-Sen’in güncel konulara da kayıtsız kalmadığının bir göstergesidir.

Her kesime hitap eden, geniş konu yelpazesine sahip Dergimizi herkese ulaştırma ve faydalandırma gayreti içerisindeyiz. Sınırlı sayıda basılan Dergimizin 11. Sayısını da okuyucuları ile buluşturmak üzere Şube Başkanlarımız ve İl Temsilcilerimiz aracılığı ile tüm Türkiye’ye dağıttık.

Okuyucularımız Dergimizi www.sencedergisi.com adresinden elektronik ortamda kolaylıkla okuyabilirler. Dergimiz Sence ile ilgili görüş ve önerilerinizi ise turkburosenbasin@gmail.com mail adresimize gönderebilirsiniz.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1