Geri

ARTVİN İL TEMSİLCİLİĞİ'NDEN ARTVİN ÜLKÜ OCAKLARI'NA ZİYARET

27 Haziran 2014, Cuma | 12:03
"BU ÜLKENİN SİGORTASI, 'EN SON OCAK'TIR!"
 
Türkiye Kamu-Sen Artvin İl Temsilciliği, göreve yeni getirilen Artvin Ülkü Ocakları İl Yönetimi'ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Türkiye Kamu-Sen ve Türk Büro-Sen Artvin İl Temsilcisi Uğur Özer, Türk Eğitim-Sen Artvin Şube Başkanı İsrafil Bayrak ve Türk Sağlık-Sen Artvin Şube Başkanı Veli Küçük ile konfederasyona bağlı sendikaların yöneticilerin hazır bulundu.

Türkiye Kamu-Sen Artvin İl Temsilcisi Uğur Özer, göreve Artvin Ülkü Ocakları İl Başkanı İrfan Kuzu'ya yeni görevinde başarılar dilerken, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nı, Türkiye Cumhuriyeti'nin sigortası olarak gördükleri belirtti. Özer konuşmasında şu ifadelere yer verdi;
"Türk Dış İşleri'nde önemli bir gelenek vardır. Dış İşleri'nde yeni bir Bakan göreve geldiğinde ilk resmi yurtdışı ziyaretini KKTC'ye gerçekleştirir. Biz de Türkiye Kamu-Sen Artvin İl Temsilcisi olarak görevlendirildiğimizde ilk ziyaretimizi Artvin Ülkü Ocakları'na gerçekleştirmiştik. Bu görevimizin sonuna geldiğimizde ise Türkiye Kamu-Sen bayrağını devralacak yeni İl Temsilcimiz, Türk Eğitim-Sen Artvin Şube Başkanımız İsrafil Bayrak ile görev süremizce desteklerini hiç bir zaman bizden esirgemeyen teşkilatımızın ağabeyi Veli Küçük ve değerli yöneticilerimizle birlikte son ziyaretimizi de Artvin Ülkü Ocakları'na gerçekleştirdik. İstiklal Marşımızın ilk iki mısrasında belirtildiği gibi; bu yurdumuzun üstünde tüten en son ocak sönmeden, bu şafaklarda yüzen al sancak da sönmeyecektir. İşte bu yurdun üzerinde tüten en son ocak Ülkü Ocakları'dır. Milletimizin milli ve manevi değerlerine karşı gösterdiği hassasiyet ve sahip çıkış ile Ülkü Ocakları bu ülkenin sigortası; 'En son ocak'tır. Bu bakış açısı ile mukaddes gördüğümüz bu teşkilattın ilimizde başına getirilmiş olan İrfan Kuzu Başkanımız'a da yeni görevinde başarılar diliyoruz."

Konuşmasının ardından Türkiye Kamu-Sen Artvin İl Temsilcisi Uğur Özer, Ülkü Ocakları Artvin İl Başkanı İrfan Kuzu'ya üzerinde "Türkiye Cumhuriyeti - Atatürk" yazılı ay-yıldız ve Atatürk portresi bulunan bir makam fonu armağan etti.

Ardından, Türkiye Kamu-Sen Artvin İl Temsilciliği ile eş zamanlı olarak Artvin Ülkü Ocakları'nı ziyaret eden Ülkücü İşçiler Derneği'nin yeni kurulan Artvin Şubesi yöneticileri ve ziyarette hazır bulunan ile sohbet ettiler.
 
 Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 2