Geri

ÇANKIRI ŞUBEMİZDEN DERNEKLERE ZİYARET

17 Haziran 2014, Salı | 13:20
Çankırı Şube Başkanımız Metin Memiş beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleriyle Merkez Çivi Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanlığı’na seçilen Hasan Önel’e dernek binasında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Heyet, Dernek Başkanı Hasan Önel ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile tek tek tanışarak, hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Şube Başkanı Metin Memiş, Çivi  Köyü'nde yaran geleneğinin halen devam etmesinden dolayı Çivi köyü halkına teşekkür ederek, “Yaran ‘eline, beline, diline’ sahip olmayı, sevgi ve saygıyı öğretiyor” dedi.

Ziyarette gündeme dair son gelişmeler ve özellikle Musul'daki gelişmeler ile ilgili fikir alış verişinde bulunuldu. Ayrıca, “Misakı Milli Sevdamızdan Vazgeçmeyeceğiz” isimli tablo, Çivi köyünden bir yiğit delikanlıya, büyüyünce şu bu değil, adam olacak Müslüman Türk evladına hediye edildi. Ziyaret gayet sıcak bir ortamda geçti. TBS üyesi olan Çivi Köyü Dernek Başkanı Hasan Önel ve yönetimi de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Heyet  daha sonra TBS üyesi Yapraklı Topuzsaray Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Hasan Türk ve yönetimi ile bir araya geldi.

Derneklerin iyi ve kaliteli hizmetlerinin devam etmesinin önemi konuşuldu. Hasbihalden sonra  ziyaret anısına “Ey Türk Gençliği Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme” tablosu hediye edildi. Hayırlı olsun temennisinin ardından ziyaret sona erdi.

Heyet daha sonra Ahmet Hüseyin Karsavuran’ın  Buğday Pazarı Mahallesi Muhtarlığına seçilmesi dolaysıyla Bilgi Kitapevinde kendisini ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 4