Geri

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ İSTANBUL’DA TSK’DAKİ DEVLET MEMURLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

16 Haziran 2014, Pazartesi | 12:17
Genel Başkan Yardımcılarımız A. Tahir Yüzbaşıoğlu ve Cafer Seçer İstanbul Şubelerimiz tarafından TSK’da çalışan devlet memurlarına yönelik düzenlenen 15 Haziran 2014 tarihli toplantıya katıldı.

Toplantıda Konuşan Genel Başkan Yardımcımız Cafer Seçer, Sendikamızın tarihi ve kazanımları hakkında bilgi vererek, “Bizim ilkemiz önce ülkemiz prensibiyle hareket eden sendikamız bugüne kadar devlet memurları için bir çok kazanım elde etmiştir. Aynı zamanda sadece mensuplarımız için değil tüm milletimiz için mücadele veriyoruz. Bu noktada askeriyede çalışan devlet memurları sendikalı olmadan önce de onlar için mücadele verdik. Sivil memurların tüm sorunlarına hakimiz. Neden Türk Büro-Sen sorusu sorulduğunda ise, haklarınızı toplu sözleşme masasına taşıyabilmeniz için güçlü bir sendika çatısı altında örgütlenmelisiniz. Masada haklarınızın savunulması için Türk Büro-Sen’i seçmelisiniz. Aynı zamanda sendikamızın milli değerlerimiz noktasında ki hassasiyeti de hepinizin malumudur. Türk Büro-Sen olarak adımızı, andımızı ayaklar altına alanlarla, açılım safsatası altında bayrağımızı gönderden indirenle mücadelemiz devam edecektir” dedi. Seçer konuşmasını Hacı Bektaş Veli’nin “Bir olalım, iri olalım, diri olalım” sözleriyle bitirdi.
Konuşmanın ardından Genel Başkan Yardımcımız Tahir Yüzbaşıoğlu çalışanların sorunları ve çözüm yollarına yönelik bire bir istişarede bulundu. Diğer sendikalardan istifa ederek, sendikamıza geniş katılım sağlayan sivil memurlara plaket taktim edildi.
 
Programa İstanbul 5 Nolu Şube Başkanımız İlhan Eren ve Şube Yönetimi, 3 Nolu Şube Başkanı Hüseyin Ofluoğlu, 6 Nolu Şube Başkanı Adnan Menderes Özer, 7 Nolu Şube Başkanı Gürkan Orhan, 9 Nolu Şube Başkanı Ali Hatip, GATA Hastanesi İşyeri Temsilcilerimiz Ayşegül Bursa,  Ali Uzunaslan, Abdulkadir Kesen, Ümit Çeğindir, Erdal İnce ve GATA Çamlıca Bakımevi, Sarıyer Orduevi, Üsküdar Askerlik Şubesi, Kadıköy Askerlik Şubesi, Ümraniye Askerlik Şubesi, Kuleli Askeri Lisesi ve Harbiye Müzesi çalışanı sivil memurlar katıldı.
 Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 16