Geri

GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ NEVŞEHİR'DE SENDİKAL FAALİYETLERDE BULUNDULAR

14 Haziran 2014, Cumartesi | 15:08
Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram ÖZTÜRK ve Osman EKSERT 13 Haziran 2014 tarihinde Nevşehir’de sendikal faaliyetlerde bulundular.

TÜİK çalışanlarıyla bir toplantı gerçekleştiren Genel Başkan yardımcılarımız, sendikal çalışmalar, gelişmeler ve TÜİK çalışanlarının sorunları hakkında bilgi sunduktan sonra TÜİK çalışanlarının sorularını cevaplandırdılar.Toplantıya Genel Başkan Yardımcılarımızın yanı sıra İl Temsilcisi Ömer KOÇ ve işyeri temsilcisi Mehmet BURUNKAYA’ da katıldı.

TÜİK toplantısının sonrasında Nevşehir Defterdarı Sn. Hatice İŞMEN ERCOŞMAN’ ı makamında ziyaret eden Genel Başkan Yardımcılarımız Maliye çalışanlarının sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Ziyarete Genel Başkan Yardımcılarımızla birlikte Şube Başkan Yardımcısı ve İl Temsilcisi Ömer KOÇ ile Şube Başkan Yardımcısı İsmail KARABIYIK’da hazır bulundular.

Defterdarlık ziyaretlerinin ardından Genel Başkan Yardımcılarımız, Adliye İşyeri Temsilcimiz Emre GÜLEN ve üyelerimizi ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular. Ziyarete Şube Başkan Yardımcısı ve İl Temsilcisi Ömer KOÇ ile Şube Başkan Yardımcısı İsmail KARABIYIK katılmıştır.

Genel Başkan Yardımcılarımız, SGK İl Müdürlüğüne atanan Sn. Kemal DURAN’ ı da makamında ziyaret ederek, başarı dilekleri ile birlikte çalışanların sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundular.Genel Başkan Yardımcılarımızın programına, Nevşehir İl Temsilcisi ve Şube Başkan Yardımcısı Ömer KOÇ, Şube Başkan Yardımcısı İsmail KARABIYIK ve Sezayi DEMİR de katılmıştır.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 9