Geri

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ ANKARA’DAKİ TERÖR PROTESTOLARINA KATILDI

27 Eylül 2012, Perşembe | 11:42
Türk Büro-Sen’in şehitlerimize saygı duruşu Ankara’daki hizmet kolumuza bağlı; Maliye Bakanlığı, Gelir idaresi Başkanlığı, Vergi Daireileri, İçişleri Bakanlığı, Nüfus Müdürlükleri, Adliyeler, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Meteoroloji, SSK Genel Müdürlüğü, Kalkınma Bakanlığı, TÜİK, Devlet Arşivleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve TÜİK Aankara Bölge Müdürlüğü’n de de gerçekleştirildi.

Başkentte mesailerine şehitlerimizi anarak ve terörü lanetleyerek başlayan Türk Büro-Sen üyelerinin Hitit Vergi Dairesi’nde ki protestosuna Genel Başkan Yardımcımız Bayram Öztürk’ de katıldı. Burada bir konuşma gerçekleştiren Öztürk, “Adeta bir savaş tablosuyla karşı karşıyayız. Kurşunlar, mayınlar, el bombaları gencecik evlatılarımızı annelerinden ayırıyor. Gözü dönmüş terör asker, polis, savcı, kamu görevlisi demeden şehit ederken; sivil vatandaşlarımız içinde ciddi bir tehlike oluşturmaktadır. Kumrular sokakta, Gaziantep’te yaşanan facialar bunun göstergesidir. Bölücü terör kadın,çocuk,genç,yaşlı dinlemeden kan akıtmaya devam ediyor. Birlik ve bütünlüğümüzü bozmak istiyorlar. Her sabah şehit haberleriyle uyanmak istemiyoruz.” dedi.

Diğer bir Genel Başkan Yardımcımız Osman Eksert, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı önünde Ankara 3 No’lu Şubenin bölücü terör protestosuna katıldı. Bakanlık önünde toplanan Gümrük çalışanları, hep bir ağızdan İstilal Marşı söylerek, şehitlerimiz için Fatiha okudular.
Ankara’da ki kamu kurumlarında ki teröre lanet protestosunun diğer bi adresi de SSK Genel Müdürlüğü oldu. Genel Başkan Yardımcımız Cafer Seçer, Ankara 1 No’lu Şube ve Ankara 4 No’lu Şubenin katılımıyla gerçekleştirilen protestoda Türk bayrakları ile kurumlarının bahçesinde toplanan kamu çalışanları, teröre artık yeter dediler ve şehitlerimizin anısına saygı duruşunda buşunup, dualar okudular.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1