Geri

ERZURUM ŞUBEDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

19 Eylül 2012, Çarşamba | 16:46
Bingöl – Muş Karayolunda pkk terör örgütünün hain saldırısı sonucu yaralanan Türk Mehmetçiği, göz bebeğimiz 70 askerlerimizin Erzurum da bulunan hastanelere tedavi edilmek üzere getirildiğinin öğrenilmesi üzerine, Türkiye Kamu-Sen Erzurum İl Temsilciliği başta olmak üzere, Erzurum Türk Büro Sen şubesi tarafından üyelere mesaj atılarak, bir an önce acilen kan vermeleri konusunda üyeler uyarıldı.
Türk Büro-Sen Erzurum Şubesi yönetimi tam kadro Erzurum Kızılay Kan Merkezinin Cumhuriyet şubesine giderek Mehmetçiğe gereken kan vermek için birbirleriyle yarıştılar.

Türk büro Sen Erzurum Şube Yönetiminden başta başkan Gani HARMANDAR ve Başkan Yardımcıları Mucip YAZICI, Yusuf YAPICI, İlhami LACİN üyelerle beraber kan verdiler.

Kızılay da görevli personel den Türk Büro Sen’e teşekkür

Erzurum Kızılay kan merkezinde görevli doktor ve hemşireler “bu örnek davranış sebebiyle Türk Büro Sen’e teşekkür ederiz” dediler.
Türk Büro Sen Erzurum Şubesi Basın ve Halkla ilişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı  Mucip YAZICI, “Türk milleti en zor günlerinde bile kardeşçe bir araya gelmeyi kenetlenmeyi işte kan merkezini doldurarak göstermiştir. Yaralı Mehmetçikler için gece yarısı kan merkezinde bulunuyoruz. Ama sadece biz varız, sarı sendikalar uyuyor. Türk Büro Sen kan veriyor. İşte fakımız, biz buyuz, Varlığımız Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm diyene” diyerek kan bağışında bulundu.
 Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 4