Geri

ÇALIŞTAYIMIZ BAŞLIYOR

14 Eylül 2012, Cuma | 11:59
ÇALIŞTAYIMIZA DAVETLİSİNİZ
 
Adalet Çalışanları için Türkiye’de İlk Defa Bir Çalıştay Düzenlenmektedir.  14-16 Eylül 2012 tarihleri arasında Ankara’da Türk Büro-Sen tarafından düzenlenen “Adalet Bakanlığı Çalışanlarının Sorunları Ve Bu Sorunların Çözüm Yolları”  adlı Çalıştaya siz değerli basın mensuplarını da davet ediyoruz.

Çalıştayımız, 14 Eylül 2012 Cuma saat 09:30’da Türk Büro-Sen Genel Başkanı Sayın Fahrettin Yokuş’un açılış konuşması ile başlayacak; 10:30’da Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Sayın İsmail Koncuk’un konuşmasıyla devam edecektir.
Türkiye’denin dört bir yanından gelen, Yazı İşleri Müdüründen-mübaşirine kadar farklı statülerdeki 150 Adliye çalışanı üç ana başlıkta toplanan 18 maddelik sorunlar üzerinde çözüm ve önerilerini görüşecektir.

Türk Büro-Sen’in tertip ettiği, Adalet Bakanlığı Çalışanlarının Sorunları Ve Bu Sorunların Çözüm Yolları Çalıştayının sonucunda 50 bin Adalet çalışanını  ve yargı sistemimizi ilgilendiren bir Sonuç Bildirisi yayınlanacaktır.

Ülkemizin adalet sisteminde yaşanan sorunlara ve adliye çalışanlarının meselelerine ilişkin ilk ve önemli bir adım olan Çalıştayımızı sizlerin aracığıyla kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Yer: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi
Yunus Emre Mahallesi Kübra Sokak No:1
Pursaklar/Ankara
 
Not: Çalıştaya Katılacak Basın Mensubu Arkadaşlara Ulaşım İmkanı Sendikamız Tarafından Sağlanacaktır. İrtibat: 0312-4242211 Dahili:110