Geri

BUNLARI DA GÖRDÜK !!!!

06 Eylül 2012, Perşembe | 10:43
Terörün bizi getirdiği acı nokta, Türk halkında infial yarattı. Açılımlar sonrasında iyice azgınlaşan bölücü hainlerin, saldırıları dur-durak vermezken, hükümetin başarısız terör politikaları da yeter dedirtti. Beytüşşebap’ta yaşanan  iki hadise “nereye gidiyoz?” sorusunu bir kere daha akıllara getirdi.

İlçe merkezinde ölü olarak ele geçirilen Pkk'lıların cenazelerinin alımı sırasında gerginlik yaşandı. Cenazelerin alınmasını istemeyen bazı provokatörler ile polis arasında çıkan gerginlik nedeniyle polisler havaya ateş açarak kalabalığı dağıtırken, daha sonra Pkk'lıların cenazesinin içinde bulunduğu askeri araca ise sarı kırmızı ve yeşil renklerde bez parçası asıldı. Bez parçası güvenlik güçleri tarafından tekrar çıkarıldı.

Beytüşşebap'ta yaşanan diğer hadise, “Bu Günleri de Gördük” dedirtti.  Şırnak'ın Beytüşşebap ilçe merkezinde çıkan çatışmada şehit olan Mehmetçiklerimizin acısına bir de askeri lojmanın balkonundan indirilen Türk bayrağı eklendi.

Çatışmada öldürülen PKK'lının cenazesi askeri araca konuldu.

Araç askeri lojmanların önünden geçirilirken üç asker balkondaki Türk bayrağını indirdi. Bayrak indirilirken bir kişinin "Hah şöyle indir... Diğerini de al... Yürüüüü... " diye seslendiği duyuldu.Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1