Geri

GÖREVDE YÜKSELME SINAVI EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI

26 Eylül 2011, Pazartesi | 14:45

İçişleri Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı çalışanı üyelerimizin gireceği Görevde Yükselme Sınavı’na yönelik olarak, sendikamızın düzenlediği eğitim programı 24 Eylül 2011 Cumartesi günü başladı.

Ankara’da ki sınava girecek üyelerimizin katılabilecekleri, taşradaki üyelerimizin de online olarak internet sitemizden takip edebilecekleri eğitim, Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nejla Öksüz’ün konuşmasıyla başladı.

Genel Başkan Yardımcımız Nejla Öksüz, “Üyelerimizden gelen talep doğrultusunda en azından temel derslerde sendikamızın vereceği eğitimin, sizlerin başarısına katkısı olacağını düşündük. Burada bulunan arkadaşlarımız canlı olarak, taşradaki arkadaşlarımızda internet sitemizden dersleri takip edebilecekler. Sınava girecek üyelerimize başarılar diliyorum” dedi.

Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş da konuşmasında, “ Sendikamız kurulduğu 1992 yılından bu yana fırsat ve imkan bulduğu sürece bu eğitimleri yapıyor. Sınav eğitimlerine ilk önce Maliye’den başladık. Daha sonra bütün kurumlarımızda sınava yönelik eğitim yapmaya başladık. Yaptığımız eğitimlerle üyelerimizin bilgilerini tazelemesini ve başarılarına katkı sağlamasını hedefliyoruz. Aynı zamanda internet vasıtasıyla Türkiye genelindeki üyelerimize eğitimimiz ulaştırıyoruz.

Üyelerimiz şube başkanlarından edinecekleri şifreyle istedikleri saatte istedikleri yerde eğitim seminerlerimizi izleyebilirler. Ücretsiz olarak sendikamızın üyelerine yönelik hazırladığı eğitim konularında uzman eğitimciler tarafından verilecek,13 gün sürecek ve yaklaşık 70 saati kapsayacak. Şifre sistemini de yalnızca üyelerimizin faydalanması için kullanıyoruz. Çünkü bir yarıştasınız. Bizim üyelerimizin dışındaki herkes bizim rakiplerimizdir. Sizlere tavsiyem bizim sendikamız üyesi olmayanlara bu şifrelerin verilmemesidir. İnşallah bu eğitim sonrası üyelerimizin tamamının sınavı kazandığını görürüz” dedi.

Sendikamızın görevde yükselme eğitiminin açılışına katılan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ise konuşmasında; “Sendikacılık geliştikçe üyelerine yönelik hizmetleri de buna paralel olarak gelişiyor. Türkiye Kamu-Sen ve Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların tamamı, üyelerinin görevde yükselme sınavlarına büyük önem veriyor. Türk Büro-Sen kendi hizmet alanında yetkili sendikamız. İnşallah yetkisini önümüzde dönemlerde üye sayısını daha arttırarak devam edecektir. Türk Büro-Sen iyi sendikacılık örneği gösteren bir sendikadır.” dedi.

İnternet sitemizde yayınlanan eğitim videolarını sınava girecek olan üyelerimiz şube başkanlarından temin edebilecekleri şifreler ile takip edebilirler.

Üyelerimize girecek oldukları Görevde Yükselme Sınavı’nda başarılar dileriz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1