Geri

İÇİŞLERİ VE ADALET BAKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI EĞİTİMİMİZ BAŞLIYOR

21 Eylül 2011, Çarşamba | 11:51

Sendikamızın, geçtiğimiz yıllarda Maliye Bakanlığı ve SGK çalışanları için yapmış olduğu Görevde Yükselme Sınavı Eğitimleri, bu yıl da Adalet Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı çalışanları için düzenlenecektir. Genel Merkezimizin M. Zeki Ayhan Toplantı salonunda gerçekleştirilecek olan eğitimler; 24.09.2011 tarihinde başlayacak olup, mesai günlerinde 18:00–21:00, Cumartesi günü 14:00–20:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Internet Ders Yayınlarında bir ilki gerçekleştiren sendikamız, bu eğitimde de verilen seminerleri web sitemizde yayınlayarak, Eğitimlere katılamayan üyelerimizin dersleri seyretmelerini ve bilgisayarlarına kaydederek arşiv oluşturmalarını sağlayacaktır. Eğitimleri internet üzerinden takip etmek isteyen üyelerimizin, web sitemize ücretsiz üye olduktan sonra (www.turkburosen.org.tr) 26.09.2011 tarihinden itibaren Şube Başkanlarımız yada İl Temsilcilerimizden yayın şifrelerini teminleri gerekmektedir.

Adalet ve İçişleri Bakanlığı’nda Görevde Yükselme Sınavına girecek olan arkadaşlarımıza şimdiden başarılar dileriz.

Önemli Not: İnternet derslerine giriş butonu, eğitim süresince sitenin en üstünde olacaktır. Sitemize üye girişi yapmayan kullanıcılar İnternet Sınıfı giriş alanını göremeyeceklerdir.

Eğitim Programını Görmek İçin Tıklayınız