Geri

HAİN TERÖR BAŞKENT’İN KALBİNİ HEDEF ALDI

20 Eylül 2011, Salı | 17:44

Bugün, Ankara'nın en işlek caddelerinden biri olan ve hemen yanında Çankaya Kaymakamlığı bulunan Kumrular Sokak'ta saat 11.00 sıralarında, okulların ve Bakanlıkların oldukça yakınında bulunan mevkide bir patlama meydana geldi.

Türkiye’nin kalbinde meydana gelen ve hükümet yetkilileri tarafında terör saldırısı olduğu açıklanan olayda, ard arda meydana gelen patlamalar sonrasında can ve mal kaybı yaşandı.

İkinci bir patlama ihtimaline karşı sokağın güvenlik ablukasına alındığı dakikalarda, terör örgütü çirkin yüzünü Güney Ekspresi’nde de gösterdi. Trene gelen bomba ihbarı üzerine durdurulan seferin ardından, trende yapılan aramalar sonucunda patlayıcı maddeler ele geçirildi.

Ankara’da sivil vatandaşları hedef alan ve şehrin en yoğun olduğu zamanda gerçekleştirilen hain terör saldırısında şu an ki açıklamalara göre, 3 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 15 vatandaşımızın da yaralandığı belirlendi.

Türk Büro-Sen olarak, hain saldırı da hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; yaralılarımıza da acil şifalar diliyor; terörün her türlüsünü lanetliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1