Geri

ELDİVAN YETİŞTİRME YURDU ÇOCUKLARI İLE PİKNİKTE BULUŞTUK

12 Eylül 2011, Pazartesi | 14:13

Genel Merkezimiz ve Ankara 7 Nolu şubenin birlikte düzenlediği etkinlikte Çankırı Eldivan Yetiştirme Yurdu çocukları ile piknikte buluşuldu.

Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Genel Başkan Yardımcımız Nejla Öksüz’ün, Ankara 7 No’lu Şube Başkanı Kadir Polat,Şube Yöneticileri Mehmet Köse, Kubilay Gökçen ve Kadın Komisyonu üyeleri ile birlikte, Ankara Şube kadın komisyonu yöneticileri ve kadın komisyonu başkanlarının da katıldığı etkinlikte, İlçe Kaymakamı Harun Polat, Çankırı Kamu-Sen yönetimi ve Türk Büro-Sen Şube yönetimi de bulundu.

Çankırı’nın misafirperverliğiyle karşılanan heyetimiz, çocuklarla yapılan etkinliklerde duygu dolu anlar yaşadı.

Genel Başkanımız burada yapmış olduğu konuşmada; “. Öncelikle çocuk yuvası müdürümüze ve kaymakamımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca, Ankara 7 No’lu Şubemize, Çankırı Şube ve teşkilatımızı ve kadın komisyonundan buraya katılan arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Bugün burada güzel bir gün geçirdik. Buradaki çocuklarımızla ekmeğimizi paylaştık. Bu tür sosyal aktivitelerin tüm sivil toplum kuruluşları tarafından sıklıkla yapılmasını temenni ediyoruz.”dedi.

Yurt müdür ile çocukların sorunları ve sendikamızın bu konuda ne yapabileceği konusunda istişarede bulunuldu.

Pikniğimiz, şölen havasında başlayıp şölen havasında tamamlandı. Katkılarından dolayı kaymakamımıza, yurt müdürümüze ve sendikamızın Çankırı’daki temsilcilerine teşekkür ediyoruz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 98