Geri

İÇİŞLERİ PERSONEL GENEL MÜDÜRÜ TAŞYAPAN’I ZİYARET ETTİK

06 Eylül 2011, Salı | 18:10

Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcıları Bayram Öztürk, Nejla Öksüz ve Ankara 7 No’lu Şube Başkanı Kadir Polat, görevine yeni atanan İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürü İbrahim Taşyapan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sayın Taşyapan’a, Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş nezdinde bütün Türk Büro-Sen camiasının başarı dileklerini ileten Türk Büro-Sen heyeti, İçişleri personelinin özlük hakları, görevde yükselme sınavı yönetmeliği ve toplu sözleşme süreci ile ilgili de görüş alışverişinde bulundu.

Sendikamızın nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden İçişleri Personel Genel Müdürü İbrahim Taşyapan, toplu sözleşme sürecinde kurumlar arası bazı farklılıkların ortaya çıkabileceğini belirtti. Eşit işe eşit ücret prensibinin göz önünde bulundurulmasının önemli olduğunu vurgulayan Sayın Taşyapan’ın sözleri üzerine, Genel Başkan Yardımcımız Bayram Öztürk “ Nimet ve külfette denge olmalı. Çalışanların arasında ki ücret uçurumu ortadan kaldırılmalı. Sendika olarak yıllardır bunun mücadelesini veriyoruz ve mücadelesini vermeye de devam edeceğiz” dedi.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1