Geri

KÜTAHYA ŞUBEMİZ 4. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

13 Kasım 2010, Cumartesi | 09:35

07.11.2010 tarihinde Yeşilay tesislerinde yapılan Genel kurula, Genel Mali Sekreter Rahmi ERDEM, Siyasi Partilerin İl ve Merkez İlçe Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Oda Başkan ve Yöneticileri, Memur ve İşçi Sendikalarının Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Delege ve üyeleri olmak üzere yoğun bir katılım ile açılış yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan Genel Kurulda, Divan heyetinin teşekkülüne geçildi.

Gündemin 4. Maddesi gereği açılış konuşmasında Şube Başkanı Kadir BAYRAM yapmış olduğu kısa konuşmada, her türlü baskılara ve yıldırma politikalarına rağmen dimdik ayakta olduklarını ve bundan sonrada, aynı şevk ve aynı heyecanla mücadelelerine devam edeceklerini söyledi.

Protokol konuşmalarında Türkiye Kamu-Sen İl temsilcisi Mehmet KARABEKİR, TÜRK-İŞ İl temsilcisi Eşref ERDEN ve Türk Büro-Sen Genel Mali Sekreteri Rahmi ERDEM, Memur ve işçi Sendikalarının geçmişten bu güne kadar yapmış oldukları kazanımlarını, Sendikaların önemini, İşçi ve Memurun problemlerini, çalışanları yarınlarda çok daha zor günlerin beklediğini anlatarak, tüm çalışanların Sendikaları çatısı altında tek vücut olarak birlik ve beraberlik içinde olmaları konusunda çağrıda bulundular.

Yapılan seçim sonucunda yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

1-Kadir BAYRAM
2-Sahvet ERTÜRK
3-Tahsin ASLAN
4-Halit DÜNDAR
5-Ali KIR
6-Mehmet AKCAKAYA
7-Muammer YILDIZ

Şubemizin Yönetim organlarına seçilen asil ve yedek üyelerine başarılar dileriz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 4