Geri

ANKARA 10’NOLU ŞUBEDE GENEL KURULU YAPILDI

10 Kasım 2010, Çarşamba | 11:20

Ankara 10. No’lu Şube Olağan Genel Kurumu 6 Kasım 2010 Cumartesi günü, Sendika Genel Merkezimizin hizmet binasında gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile birlikte başlayan Genel Kurulda daha sonra Divan Başkanlığı seçimlerine gidildi. Divan Başkanlığına Yener Kaip’in seçildiği Genel Kurulda, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş’un mesajı okundu.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Şube Başkanı Yüksel Seven, sendikal örgütlenmenin önündeki engellerin giderek arttığı, kamu kurumlarında baskının ve yandaş kayırmacılığının dayanılmaz boyutlara geldiği bir durumda Türk Büro-Sen üyelerinin dik bir duruş sergileyerek, yetkiyi ellerinden bırakmamalarının çok önemli bir başarı olduğunu ifade etti. Ankara 10. No’lu Şube Başkanı Yüksel Seven ayrıca, bundan sonrada mücadeleye devam edeceklerini ve kamu çalışanlarının haklarını ne pahasına olursa olsun savunacaklarını dile getirdi.

Daha sonra protokol konuşmalarını gerçekleştiren Genel Mali Sekreter Rahmi Erdem, ülke gündemine ilişkin meseleleri ele alarak, kamu çalışanlarını bekleyen tehlikeler ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Yapılan seçimlerin ardından, yeni yönetim kurulu (asil) şu isimlerden oluştu:

Yüksel SEVEN
Mehmet ERDEM
Ferhat ÇAKIR
Abdulkadir ÇETİN
Fevzi KILIÇ
Mevlit KALELİOĞLU
Harun GÜL

Şubemizin Yönetim organlarına seçilen asil ve yedek üyelerine başarılar dileriz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 39