Geri

KASTAMONU ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

08 Kasım 2010, Pazartesi | 15:31

Kastamonu Şube 4. Olağan Genel Kurulu, 7 Kasım 2010 günü gerçekleştirildi. Kastamonu Olağan Genel Kurulu’na Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş’un yanı sıra Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Nedim Atacan, Türk Büro-Sen Karabük Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Türk Büro-Sen Kastamonu Şube Genel Kurulunda Şube Başkanı Ercan Karabacakoğlu yapmış olduğu açılış konuşmasında;“ Unutanlar unutulurlar! Bizlerde bu kutlu ve büyük davaya 1988 yılından bu yana hizmet edenleri unutmadık unutmayacağız. Bu sebeple 1992-1993 yıllarında Şube Başkanlığı yapmış Emin HALLAÇ beyefendi ve arkadaşlarını, 1993-2002 yıllarında Şube başkanlığı yapmış İlhan KÜÇÜK beyefendi ve arkadaşlarını, 2002 ve 2003 yıllarında görev yapan Mehmet Turan sağdıç ve arkadaşlarını, 2003 2007 döneminde görev yapan Hakkı KARA beyefendi ve arkadaşlarını ve yine Kastamonu da tek hanım Sendika Başkanı Nurten Ciğerci ve ekibini unutmadık hizmetlerinden dolayı hepsine şükranlarımızı sunuyoruz. Şube yönetimi olarak görev süremiz içinde daima ilkeli, saygılı, kararlı ve teşkilat esasına dayalı olmayı yol haritası olarak belirledik. Ancak saygı hususunda bazı sınırlamalarımız olduğunu kimileri bilmeli ve bu kuruluş, kişi ve zümreler hak ettikleri saygıyı…, hak ettikleri zamanda hak ettikleri miktarda alacaklarını asla unutmamalıdırlar.” Dedi.

Kastamonu Şube Olağan Genel Kurulunda bir konuşma yapan Genel Başkan Fahrettin Yokuş, mevcut hükümetin iş başına geldiği günden bu yana kamu çalışanların haklarında gelinen noktayı değerlendirerek, memurların önümüzdeki dönemde iş güvencesi tehlikesiyle karşı karşıya kalacaklarını belirtti. Ülke gündemi ile ilgili de çarpıcı tespitlerde bulunan Genel Başkan Fahrettin Yokuş, yolsuzluğun arttığı, yasama-yürütme ve yargının bağımsız olarak işlemez olduğunu örneklerle izah etti. Toplu Görüşme sürecine ve Türk Büro-Sen’in sendikal mücadelesinin tarihinde değinen Genel Başkan Yokuş, konuşmasının sonunda, yapılan Genel Kurulun hayırlı olmasını diledi.

Yapılan seçimler sonucunda, yeni yönetim kurulu (asil) şu isimlerden oluştu:

Ercan KARABACAKOĞLU
Kemal ÖZCAN
Ali İhsan BAYRAM
İbrahim ÇİFTÇİOĞLU
ÜMİT ÇAVUŞ
HAMDİ KÖSEOĞLU
SATILMIŞ KAHVECİOĞLU

Şubemizin Yönetim organlarına seçile asil ve yedek üyelerine başarılar dileriz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 29