Geri

ANKARA 5.NO’LU ŞUBE OLAĞAN GENEL KURULU TAMAMLANDI

08 Kasım 2010, Pazartesi | 15:20

Türk Büro-Sen Ankara 5. No’lu Şube Olağan Genel Kurulu 6 Kasım 2010 Cumartesi günü sendika genel merkezi hizmet binasında, Genel Mali Sekreter Rahmi Erdem ve Ankara Şube başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Genel Kurulun açılış konuşmasını yapan Şube Başkanı Selahattin Hüsnü Kara, Gençlik Spor çalışanlarının sorunlarının çözümü noktasında sendikamızın vermiş olduğu mücadeleden bahsetti. Yıllardır kurumda çalışanların haklarını bir adım ileriye götürmek için her türlü baskıya rağmen çaba sarf ettiklerini ifade eden Şube Başkanı Selahattin Hüsnü Kara, bundan sonra kamu çalışanları için verdikleri mücadelenin devam edeceğini belirtti.

Daha sonra protokol konuşmaları için söz alan Genel Mali Sekreter Rahmi Erdem, “Yıllar önce sendikal mücadeleye deyince herkes bizden kaçıyordu. Ama biz pes etmedik. Sonra haklılığımızı herkes anladı. Eksikte olsa yasamıza kavuştuk. Her kamu çalışanı haklarını korumak ve geliştirmek için sendikal mücadeleye omuz vermelidir” dedi. Günümüzde sendikacılığın önündeki engeller ve kamu çalışanlarının sorunlarına dair önemli değerlendirmelerde bulunan Genel Mali Sekreter Rahmi Erdem, yapılan Genel Kurulun hayırlı olması temennisiyle konuşmasını noktaladı.

Yapılan Genel Kurul sonrası yeni yönetim kurulu (asil) aşağıdaki isimlerden oluştu:

Selahattin Hüsnü KARA
Hüsnü AÇIKGÖZ
Cengiz SEKİ
Murat YÜKSEL
Adem ERTÜRK
Yaşar ŞAHBAZ
Osman AZMAN

Şubemizin, yönetim organlarına seçilen asıl ve yedek üyelerine başarılar dileriz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 19