Geri

ERZİNCAN ŞUBE, 2.OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

08 Kasım 2010, Pazartesi | 15:09

Türk Büro Sen Erzincan Şubesi 2. Olağan Genel Kurulunu 07.11.2010 günü gerçekleştirdi. Genel Kurula; Erzincan Vali Yardımcısı Abdullah Çiftçi, Erzincan Belediye Başkan Vekili Hulusi YETİŞ, Türk Büro Sen Genel Merkez Mevzuat Ve Toplu Görüşme Sekreteri Adnan Memduh ÖZER, Erzurum Şube Başkanı. Gani Harmandar, Ağrı Şube Başkanı Celalettin Yıldırım, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların Erzincan Şube Başkanları ve il temsilcileri, Ardahan İl temsilcisi, Siyasi parti temsilcileri, Erzincan Türk Büro Sen Şubesi üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan Genel Kurulda, daha sonra Selahattin Ayan başkanlığında divan heyeti oluşturuldu

Şube Başkanı Emin Turan açılış konuşmasında; Milletimizin bütünlüğünün korunması ve ebediyete kadar yaşatılması doğrultusunda, demokratik ilkelerden sapmadan, milli ve manevi değerlere bağlı ve saygılı, Devlet ve millet bütünleşmesini temin etmek suretiyle toplumun iş barışını tesis etmeyi, hür sendikacılık ilkeleri çerçevesinde çalışanların ortak ekonomik ve sosyal hak ve menfaatinin korunmasını ve geliştirilmesini amaçlayan sendikamızın bu amaç ve hedeflerine ulaşabilmek için çalışanların yapacakları işe uygun, insanlık onuruna yakışır adil bir ücret, daha iyi çalışma şartları ve daha yüksek mesleki saygınlık kazandırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek için faaliyetlerde bulunacaklarından kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini ifade etti.

Vali Yardımcısı Sayın Abdullah Çiftci ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Yetiş’in kısa birer konuşma yaparak konukları selamlamalarının ardından Türk Büro Sen Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri Sayın Adnan Memduh Özer’de; Türkiye Kamu Sen in günümüze kadar elde ettiği kazanımlar, sendikacılığın önemi, toplu görüşme süreçleri ve birçok önemli konularda ayrıntılı olarak bilgi verdi.

Yapılan Olağan Genel Kurul sonrasında, Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Emin TURAN
Esma KÜTÜK
İsmail Hakkı DOĞRUER
Cemil ÖZDEMİR
Volkan AVCI
Mehmet ÜNLÜ
Sinan Metin YILMAZEL
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 10