Geri

TRABZON ŞUBE 4. OLAĞAN GENEL KURULU TAM YOL

05 Kasım 2010, Cuma | 13:47

Türk Büro Sen Trabzon Şubesi Olağan Genel Kurulunu 31.10.2010 günü gerçekleştirdi. Genel Kurula Genel Mali Sekreter Rahmi Erdem, Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Osman Eksert Erzurum Şube Başkanı. Gani Harmandal, Ağrı Şube Bşk. Celalettin Yıldırım, Rize Şube Başkanı İbrahim Hacımustafaoğlu, T.Kamu-sen bağlı sendikaların Şube Başkanları, Türkav Şube Başkanı,TOSEB Başkanı Metin Kara ve çok sayıda davetli katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan Genel Kurulda, daha sonra divan heyetinin teşekkülüne geçildi.

Gündemin 4. maddesi gereği açılış konuşması Şube Başkanı Ayhan Ayyıldız tarafından yapıldı. Ayyıldız, “Türkiye Kamı Sen Mücadelesinin içinde yanında ve her alanında yer alarak kader birliği yapmaktayız. Önemli olan herkesin bu gücün farkında olması. Bu hareket kimilerinin gıpta ettiği kimilerinin kıskandığı kimilerinin ise hücum ettiği bir harekettir. 4b-4c uygulamasında çalışanların yaşadığı sorunlar ve kamuda yaygın hale dönüşmesi sözleri ile günümüze kadar Türk Büro Sen olarak 18 yıldır verdiğimiz kutlu mücadelemiz onurlu duruşumuz daha da güçlenerek devam edecektir” diyerek, birlik mesajı verdi. Daha sonra TÜRKAV Şube Başkanı Kamu Sen İl Temsilcisi ve Rize Şube Başkanı Türkiye Kamu-Sen’in Mücadelesinin önemini ifade ettiler.

Protokol konuşmalarında Genel Mali Genel Sekreter Rahmi Erdem ve Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Osman Eksert yapmış oldukları geniş kapsamlı açıklamalarda; Türkiye Kamu Sen in günümüze kadar elde ettiği kazanımlar, sendikacılığın önemi, toplu görüşme süreçleri ve bir çok önemli konularda konuştu. Konuşmalarını, Trabzon Şubenin 4. olağan genel kurulunun ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak sonlandırdılar.

Yapılan Olağan Genel Kurul sonrasında, Yeni Yönetim Kurulu (Asıl) şu isimlerden oluşmuştur.

Ayhan AYYILDIZ
Hasan PASLI
Mustafa YÜKSEK
Emine KABLAN
Osman NEZOR
Temel EMİRZEOĞLU
Elvan USTAOĞLU

Şubemizin Yönetim organlarına seçile asil ve yedek üyelerine başarılar dileriz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 18