Geri

AYDIN ŞUBESİ 4. OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI

03 Kasım 2010, Çarşamba | 14:07

Türk Büro-Sen Aydın şubesi 4. olağan genel kurulunu 24.10.2010 Pazar günü yaptı. Genel Kurula Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Hüseyin Aslan, Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, Türkiye Kamu-Sen Aydın İl Temsilcisi Rıdvan Naci Devli, İzmir Şube Başkanı Nebi Yay ve şube yönetim kurulu üyeleri, Denizli Şube Başkanı İsmail Maral ve Şube yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Muğla İl temsilcisi Sami Çakıroğlu katıldı.

Genel kurul Açılış, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasına müteakip divan teşekkül ettirilmesiyle beraber Açılış konuşmasını şube başkanı Mehmet Kamil Taşkır yaptı.

Protokol konuşmaları bölümünde ise, Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak kürsüye geldi ve Genel kurula hitaben yaptığı konuşmasında Türkiye kamu-Sen ve bağlı sendikalarının ülkemiz için çok önemli kuruluşlar olduğunu bu manada her zamanki gibi Milli ve manevi değerlerin korunup kollanması noktasında çok vakur bir duruş sergilediğini parti olarak Türkiye Kamu-Sen ve Sendikaları ile her zaman olduğu gibi gurur duyduklarının altını çizdi. Türkiye Kamu-Sen İl temsilcisi, İzmir Şube Başkanı, Denizli Şube Başkanları, da söz alarak kısa birer konuşma yaptılar.

Yine protokol konuşmaları bölümünde Genel Teşkilatlandırma Sekreteri, Hüseyin Aslan söz alarak; Sendikal süreç içersindeki olumlu ve olumsuz gelişmeler hakkında bilgiler verdi. Önümüzdeki sürece ilişkin görüşlerini dile getirdi. Gündemin diğer maddelerinin görüşülmesi sonrası Şube organlarının seçimlerine geçildi. Yapılan seçimler sonucunda Mevcut şube başkanı Mehmet Kamil Taşkır ve listesi yeniden seçildi.

Mehmet Kamil TAŞKIR
Mehmet ATEŞ
Erdal DELİGÖZ
Mustafa COŞKUN
Metin DOĞAN
Sami ÇAKIROĞLU
Yücel ACI


Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 22