Geri

TOKAT ŞUBE GENEL KURULUNU YAPTI

02 Kasım 2010, Salı | 13:37

Türk Büro-Sen Tokat Şubesi Olağan Genel Kurulunu, Türk Büro-Sen Genel Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Cafer Seçer, Ankara 1. No.lu Şube Başkanı Dinçer Güler, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların yönetim kurulu üyeleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

31 Ekim 2010 günü gerçekleştirilen Genel Kurulda, Divan Heyeti Başkanlığına Ankara 1. No.’lu Şube Başkanı Dinçer Güler seçildi. Açılış konuşmasını Şube Başkanı İsmail Yıldız yaptığı Genel Kurulda, Genel Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Cafer Seçer bir konuşma gerçekleştirdi. Seçer, ülke gündemini değerlendirdiği konuşmasında, hükümetin açılım politikasını eleştirdi. Sümela, Ruhban Okulu ve Ermeni açılımının Türkiye için büyük tehlike arz ettiğini ifade eden Genel Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Cafer Seçer, ülkemizin son derece zor bir süreçten geçtiğini sözlerine ekledi.

Denetim ve faaliyet raporlarının okunmasının ardından yapılan seçimler sonucunda Tokat Şube Yönetim Kurulu(asil) şu isimlerden oluştu:

İsmail Yıldız
Cemal Gürüf
Yunus Emre Erden
Murat Coşkun
Ebubekir Çırdaklı
Muammer Tufanoğlu
Alaeddin Kocabey

Şubemizin, yönetim organlarına seçilen asıl ve yedek üyelerine başarılar dileriz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 15