Geri

AKSARAY ŞUBEDE, HALİM ŞEKER’LE YOLA DEVAM

01 Kasım 2010, Pazartesi | 16:36

Türk Büro-Sen Aksaray Şubesi, Olağan Genel Kurulunu 30 Ekim 2010 günü gerçekleştirildi. Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Aksaray Milletvekili Osman Ertuğrul, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Muhterem Güngör, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların yönetim kurulu üyeleri, TÜRKAV Başkanı Namık Ceylan ve Aksaray Baro Başkanı Av. Levent Bozkurt’un katıldığı Olağan Genel Kurul, İstiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşu ile başladı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Aksaray Şube Başkanı Halim Şeker, Olağan Genel Kurulun milletimize, devletimize, camiamıza ve üyelerimize hayırlar getirmesini temenni etti. Genel Kurul’da bir konuşma yapan Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, çalışanların haklarını savunmak için 18 yıldır çalıştıklarını anımsatarak, ne ülke sorunlarının ne de çalışanların özlük hakkı sorunlarının bitmediğini söyledi. Memur ve işçilerin sosyal ve özlük haklarının verilmediğini söyleyen Yokuş, “Biz sendika olarak çalışanlarımızın haklarının verilmesi için çalışıyor ve mücadelemizi bu şekilde veriyoruz. Biz sürekli susturulmaya çalışılıyoruz. İktidar ülkeyi korku cumhuriyetine dönüştürüyor. İktidardan farklı düşünen her kurum susturulmaya çalışılıyor. Ülke gerektiği gibi yönetilemiyor. Odun kömür dağıtarak ülke yönetilmez” dedi.

Yapılan seçimler sonucunda yeniden seçilen Halim Şeker başkanlığındaki, yönetim kurulu (asil) şu isimlerden meydana geldi:

Halim ŞEKER
M. Tuğrul KARACAER
Zeyit ATA
Cemal ÇİNAR
Osman SERT
Ömer KOÇ
Cafer ERCİHAN


Şubemizin, yönetim organlarına seçilen asıl ve yedek üyelerine başarılar dileriz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 27