Geri

ŞUBE VE İL TEMSİLCİLİKLERİMİZİN, BASIN AÇIKLAMALARI

30 Haziran 2009, Salı | 09:30

17–20 Haziran tarihleri arasında Antalya’da, Sendikamızın Genel Merkez Yönetim Kurulu, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Temsilcilerimizin katılımıyla gerçekleştirilen Genişletilmiş İstişare Toplantımıza ilişkin, Şube Başkanlarımız ve İl Temsilcilerimiz Basın Açıklamalarında bulundu.

İstişare toplantımızın sonuç bildirgesinin üyelerimize ve tüm kamu çalışanlarına duyurulduğu basın açıklamaları, geniş katılım ve yoğun ilgiyle gerçekleştirildi. Sendikamızın haklılığının İLO tarafından tescil edilmesi ve istişare toplantısı sonuç bildirgesinde yer alan Türk Büro-sen’in toplu görüşmelerde dile getireceği talepler, kamuoyunda da ses getirdi.

Şubelerimizin ve İl temsilciliklerimizin yapmış oldukları basın açıklamalarında, bürokratik baskıların ve memurlar arasındaki ayrımcılığın çalışma barışını bozduğunun ve İLO normlarına uygun grevli sözleşmeli siyaset hakkını da içeren düzenlemelerin derhal yapılması gerektiğinin altı çizildi. Şubelerimiz ve İl Temsilciliklerimiz tarafından yapılan basın açıklamaları, yerel ve ulusal medyada geniş yer aldı. Basın açıklaması yapan şubelerimizin bazıları aşağıdadır.

 

İzmir Trabzon Mersin Bolu
     
Sakarya      Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 6