Geri

EMEKLİ SANDIĞI ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİK

15 Nisan 2009, Çarşamba | 16:38

Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ,Türk Büro Sen Ankara 4 Nolu Şube Başkanı Harika GÜZEL ve Yönetim Kurulu Üyeleri Emekli Sandığı çalışanlarını ziyaret ettiler.

Çalışanların sorunlarını yerinde görmek adına gerçekleşen ziyarette Emekli Sandığı çalışanları ziyaretten oldukça memnun kaldılar. Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ ise Emekli Sandığı çalışanlarının her zaman yanında olduklarını ve bundan sonrada yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ SGK Genel Müdürlüğünden Ankara İl Müdürlüğüne atanan şef kadrolarının 2 alt dereceden atandıklarını bu sebepten dolayı ortaya çıkan haksızlığın giderilmesi için SGK Başkan Yardımcısı Veysel UYAR ile bir telefon görüşmesi yaptı.

Kurumda iş yoğunluğundan dolayı ciddi bir personel sıkıntısı çekildiğini de dile getiren Genel Başkanımız daha önce kurumda bulunan Ambulansın da tekrar kuruma iade edilmesi gerektiğini söyledi. SGK Başkan Yardımcısı Veysel UYAR; Şeflik konusunda ortaya çıkan haksızlığın giderileceğini, personel konusunda da KPSS ve özelleştirme havuzundan personel alınarak buralara verileceğini söyledi.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1