Geri

SENDİKAMIZDAN SGK GÖREVDE YÜKSELME SINAVINA HAZIRLIK EĞİTİMİ

25 Kasım 2008, Salı | 12:17

21 Aralık 2008 tarihinde yapılacak olan SGK, Memurluk Ve Şeflik Sınavı’na katılacak üyelerimize Sendikamızca eğitim verilecektir.

Eğitim Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi Toplantı Salonunda 27.11.2008 Perşembe günü saat 18:00’da başlayacaktır. 05.12.2008 tarihine kadar sürecek olan eğitime üyelerimiz katılacaklardır.

Eğitimlerin tamamı kamera ile çekilip bir gün sonra sendikamızın internet sitesinde yayınlanarak Ankara dışında çalışan üyelerimizin de bu eğitimlerden faydalanmaları sağlanacaktır.

Ayrıca yine SGK mevzuatına hakim uzmanlar tarafından hazırlanan sorular test şeklinde internet sitemizde yayınlanacaktır.

Bu itibarla;

1. Eğitime katılmak isteyen üyelerimizin, Ad-Soyad ve telefon numaralarını en geç 27.11.2008 Perşembe günü saat 12:00’a kadar şube başkanlarına bildirmelerini,

2. Eğitime katılamayan üyelerimizin ise yine İllerindeki Şube Başkanları ve İşyeri Temsilcileri aracılığıyla kendilerine ulaşacak şifreleri temin etmelerini,

rica ederiz.

ÖNEMLİ UYARI: Internet sitemizdeki ders yayınlarını izleyebilmek için şifre haricinde sitemize üye olma zorunluluğu vardır. Daha sonra sıkıntı yaşamamak için Lütfen BURAYI TIKLAYARAK veya Sitemizin en üst sol bölümünde bulunan "Bu siteye üye olun" linkini tıklayarak sitemize üye olunuz.

Sınava katılacak tüm adaylara başarılar diliyoruz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1