Geri

ANTALYA SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ İŞYERİ TEMSİLCİLİĞİ AÇILIŞI

15 Kasım 2008, Cumartesi | 15:58

Antalya Sosyal Güvenlik Kurumu İşyeri Temsilcilik odamız 13.11.2008 günü üyelerimiz coşkulu katılımı ile açıldı. Açılışta SGK İl Müdürü Sn. Selim EROL İl Müdür Yrd. Sn Fatih MECEK İl Müdür Yrd. Sn Semih GÜNGÖR hazır bulundular. Kurdela Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ ve İl Müdürü Selim EROL tarafından kesildi. Genel Başkanımız ve Sn İl Müdürü günün önemine uygun birer konuşma yaptılar. Çalışanlar Antalya Şubemizin yaptığı ikramlardan sonra büyük bir memnuniyetle açılıştan ayrıldılar.

Yetki almamızda ve temsilcilik odası temininde başta Antalya Şubemiz olmak üzere Sosyal güvenlik kurumunda emeği geçen; İşyeri Temsilcilerimiz Yılmaz DANABAŞOĞULLARINDAN, Zeynep ABACI, Hüseyin GÜRBÜZ, Yaşar AYGÜN, Gökhan AYDIN ve yöneticici yada temsilci olarak sendikamıza hizmeti geçen onlarca arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Açılış çalışmalarında kurum amirlerinin gösterdiği sıcak ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi borç biliriz. Kalp rahatsızlığı nedeniyle açılışa katılamayan Müdür Yrd. Mevlüt ERAT beyefendiye acil şifalar dileriz.

Açılış resimlerini görmek için tıklayınız
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1