Geri

GENÇLİK VE SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVDE YÜKSELME SINAVI

18 Ekim 2008, Cumartesi | 15:29

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Merkez ve taşra teşkilatında boş bulunan bazı kadrolar için görevde yükselme sınavı yapılıyor.

Sınav 16 Kasım 2008 pazar günü Saat:10.00’ da Antalya / Kemer de yapılacak sınavda adayların yanlarında sınava sınav giriş kartı ve özel kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) ile sınava girecekleri, sınav giriş kartı ve özel kimlik belgesi yanında bulunmayan adaylar sınava alınmayacakları açıklandı.

Gençlik ve spor Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Görevde yükselme sınavında uygulanacak 80 sorunun % 60’ı Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğünce, %40’ı ise Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce hazırlanacak.

Sınava girecek adayların başvurularını, 13 - 31 Ekim 2008 tarihleri arasında www.meb.gov.tr adresinden yapılacaklarını ayrıca ,Adayların aynı tarihler arasında sınav ücretlerini T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Beşevler Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası A.Ş. Küçük Esat Şubelerinden herhangi birine kurumsal tahsilât programı aracılığıyla yatırmaları gerektiği, sınava gireceklerin sınav giriş yerlerini 11 Kasım 2008 tarihinde aynı internet adresinden öğrenebilecekler.