Geri

TÜRKİYE YASTA

06 Ekim 2008, Pazartesi | 16:34

Hakkari İli Şemdinli İlçesi Aktütün Jandarma Sınır Karakoluna, 04 Ekim 2008 günü teröristlerin ağır silahlarla saldırması sonucu 15 askerin şehit edildiğinin haberinin duyulmasının ardından, yüreğimiz bir kez daha tarifi mümkün olmayan bir acıyla yanmıştır.

Türkiye Kamu-Sen tarafından; 06 Ekim 2008 Pazartesi günü Türkiye geneli tüm kamu kurumlarında, Şehitlerin anısına Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı önünde; Müsteşar Yardımcıları, Genel Müdür, Daire Başkanları ve çok sayıda çalışanın da katıldığı törene iştirak etti.

Ayrıca Ankara’da Sigorta İşleri Genel Müdürlüğü, Mithatpaşa Vergi Dairesi, Hitit Vergi Dairesi , Gümrük Müsteşarlığı, Emekli Sandığı Genel Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, SGK Başkanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı binalarının önlerinde Saygı Duruşu yapılarak İstiklal Marşı okunmuştur.

Yüce Milletimizi bölmek, Kutsal vatanımızı parçalamak isteyen dış destekli içerideki hainler hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaklardır.

Bugün bizlere düşen görev, Şehitlerimizden emanet aldığımız bu kutsal vatanı, gerçek sahibi olan Yüce Türk Milletinin gelecek nesillerine ulaştırmak olmalıdır.

Bu duygu ve düşünceler ile Tüm Şehitlerimize Cenab-ı Allah’dan Rahmet ailelerine ve yüce milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez…ASKERLERİMİZ İÇİN SAYGI DURUŞU YAPILDI

DIŞ TİCARET MÜSTEŞARLIĞI GÜMRÜK MÜSTEŞARLIĞI SOSYAL GÜVENLİK KURUMU KONYA MALİYE KOMPLEKSİ İSKENDERUN VERGİ VE GÜMRÜK İDARELERİ
KAYSERİ KARABÜK ADANA BURSA ÇANKIRI
   
İZMİR GAZİANTEP SSK İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ    

-  RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERLERİNE TIKLAYINIZ
-  DİĞER KURUMLARIN RESİMLERİ GÖNDERİLDİKÇE EKLENECEKTİR.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 12