Geri

SGK ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU

20 Eylül 2008, Cumartesi | 17:53

Sosyal Güvenlik Kurumu TBS üyesi personeli, Türk-Büro Sen’in Ankara 1, 4 ve 6 No’lu Şube Başkanlıklarının iftarında bir araya geldi.

Ankara Eskrim Kulübü Tesisleri’nde gerçekleşen ve yaklaşık 500 kişinin hazır bulunduğu iftara havanın serin olmasına rağmen yaşanan yoğun ilgi herkesi memnun etti.

Programa Kısa Vadeli Sigortalar Daire Başkanı V. Daire Başkanı Ramiz Çakmak, SGK Basın Müşaviri Mustafa Yıldız; Türk Büro Sen Genel Bsn.Yayın ve Halkla İlş.Sekreteri Osman Eksert, Genel Eğt.ve Sos.İşl.Sekreteri Hüseyin Aslan ile çeşitli vakıf ve derneklerin yöneticileri de katıldı.

Yemeğin ardından kısa bir açılış konuşması yapan TBS Ankara 6 No’lu Şube Başkanı S.Yücel Özer’den sonra söz alan Genel Eğt.ve Sos.İşl.Sekreteri Hüseyin Aslan konuşmasında; Sendikaların kısa bir tarihçesini anlattı. Son bölümde sendika, sendikal mücadele ve kazanımlar konusuna değinen Aslan, verdikleri mücadelede kendilerini yalnız bırakmayan üyelerine Genel Merkez olarak teşekkür etti.

SGK bünyesinde gerçekleşen üç kurumun birleşme sürecinde Kurumsallaşma ve Kurum Kültürünün oluşmasına çok önemli katkı sağlayan SGK 1-4 ve 6 Nolu Şubelerine, emeklerinden dolayı Türk Büro-Sen Genel Merkezi olarak bizlerde çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

İftarla ilgili diğer resimleri görmek için tıklayınız
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1