Geri

SGK BAŞKANI SN.FATİH ACAR’A ZİYARET

04 Eylül 2008, Perşembe | 22:59

SGK Başkanı Sayın Fatih ACAR 3 Eylül 2008 tarihinde makamında ziyaret edilerek, kurum sorunları üzerinde paylaşımda bulunuldu.

Türk Büro-Sen Ankara 6 Nolu Şube Başkanı S.Yücel ÖZER, Şube Mali Sekreteri Kenan ERKOL ve Şube Sos.İşl.Sekreteri Akif SONGUR’un hazır bulunduğu oldukça sıcak geçen ziyarette Sayın Fatih ACAR’a Kurum Personelinin özellikle yer değişikliklerinde yaşadığı sorunlar dile getirildi.

Sosyal Güvenlik Kurumunun oluşumunda, Bağ_Kur, SSK ve Emekli Sandığı gibi oldukça büyük Kurumların birleşme sürecinde, personelin bazı zorluklarla karşılaşmasının kaçınılmaz olduğunu ifade eden Fatih ACAR “Bu bir geçiş sürecidir. Sorunları yine bizler de dahil olmak üzere personelimizin fedakar çalışmalarıyla çözeceğiz.”dedi.

Türk Büro_Sen Ankara 6 Nolu Şube Başkanı S.Yücel ÖZER’de “Kurum Personelinin yer değişikliklerinde daha hassas davranılmasının, personelin motivasyonu açısından çok önemli olduğuna dikkat çekerek, şimdiye kadar olduğu gibi personelin özverili çalışmalarının devam etmesi açısından ayrıca kurumsallaşma açısından Türk Büro-Sen olarak gerekli desteği sağlayacaklarının” altını çizdi.

Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Sayın Fatih ACAR’a teşekkür ederiz.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1