Geri

EĞİTİM VE İSTİŞARE TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

26 Şubat 2008, Salı | 11:52

Şube Başkanlarımız, Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz ile İl Temsilcilerimiz katılmış oldukları 2008 yılının ilk Eğitim ve İstişare toplantısı 22-23-24 Şubat 2008 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirildi.

Toplantımızın ilk bölümünde Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ’un açılış konuşmasının ardından Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimizin yapmış oldukları bilgilendirmeler sonrası Şube Başkanlarımız, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve İl Temsilcilerimizin gerek illerinde gerekse kurumlarında karşılaştıkları sorunlar ve taleplerini dile getirdiler.

Eğitim ve İstişare Toplantımızın ikinci bölümünde ise Eğitim Uzmanı Sayın Tarkan ZENGİN’in sunmuş olduğu teşkilatlandırma ve insan ilişkileri konularındaki seminer ile tamamlandı.

Son bölümde, Şube Başkanlarımız, Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz ve İl Temsilcilerimiz tarafından dile getirilen sorun ve taleplere ilişkin olarak Genel Merkezimizce bugüne kadar yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapıldı.

Toplantımız, Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ’un Türk Büro-Sendikamızın dünü, bugünü, hedefleri, kamu personel reformu, Sosyal Güvenlik Reformu, 2007 yılı toplu görüşme süreci ve 2008 yılında kamu çalışanlarını bekleyen ekonomik ve sosyal konular hakkında yapmış olduğu kapanış konuşması ile sona erdi.

Eğitim ve İstişare Toplantımızın sendikamıza ve kamu çalışanlarına hayırlı olmasını diliyoruz.

İstişare Toplantısında Çekilen Resimleri Bilgisayarınıza Kaydetmek İçin Tıklayın.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1