Geri

MERSİN ŞUBEMİZDEN İŞYERİ TEMSİLCİLİĞİ AÇILIŞI

09 Şubat 2008, Cumartesi | 14:41

Mersin Gümrük Muhafaza Başmüdürlüğü binasında İşyeri Temsilciliğimizin açılışını yaptık. Açılışa Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Bayram Öztürk, Genel Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sekreterimiz Osman Eksert, Mersin Şube Başkanımız Mustafa Aşiret, Mersin Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Gümrük Muhafaza Başmüdürlüğü çalışanları ve davetliler katıldı.

Açılışta kurdeleyi kesen Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, yaptığı açılış konuşmasında; Gümrük ve Muhafaza çalışanlarının sorunlarının çözümü noktasında, gündemde bulunan Gümrük ve Muhafaza Teşkilatı yasa hazırlık çalışmalarının devam ettiğini, Türk Büro-Sen olarak Genel Merkezimizde Gümrük çalışanlarından oluşturulan bir komisyon marifetiyle söz konusu yasanın çalışanlar lehine düzenlenmesi hususunda çalışmaların devam ettiğini, ayrıca Gümrük Müsteşarlığı nezdinde de yasa hazırlık çalışmalarına katılmak için yazılı müracaatımızın bulunduğunu, konunun yakinen takibimizde olduğunu beyan etti.

Mersin Gümrük Muhafaza Başmüdürlüğü’nde açmış olduğumuz İşyeri Temsilciliğimizin öncelikle kurum çalışanlarına ve sendikamıza hayırlı olmasını dileriz.

SGK MERSİN İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET

SGK Mersin İl Müdürlüğü’ne atanan Sn. Mükremin Sürücü,Genel Başkanımız Fahrettin Yokuş, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Bayram Öztürk, Genel Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sekreterimiz Osman Eksert, Mersin Şube Başkanımız Mustafa Aşiret, Mersin Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz tarafından makamında ziyaret edilerek hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 2