Geri

ÜSTATLARIMIZA PLAKET

07 Şubat 2008, Perşembe | 16:03

Sendikamızca düzenlenen Gelir İdaresi Başkanlığı uzmanlık sınavına hazırlık eğitiminde üyelerimize ders anlatan değerli üstatlarımıza plaket verildi.

Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ankara 2 nolu Şube Başkanımız ve Şube Yönetim kurulu üyelerimizle, Ankara Şubelerimizin Şube Başkanları ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı yemekli toplantı sonrası üstatlarımız Salih Zeki ÜNAL, Naci GÜMÜŞ, Bahtiyar AKDENİZ, Zafer KÜTÜK, Kemal OKTAR, Melek SARGIN, Osman SARGIN, Kerim ÇİÇEK, H.Hüseyin SEZGİN, İsmail GÜÇLÜER, Ayşe BAYIR, Müveddet HAZNEDAR ve Nihat TOKTAŞ’a plaketleri takdim edildi.

Bilindiği üzere bir ilki gerçekleştiren sendikamız 6 Kasım-12 Aralık 2007 tarihleri arasında Genel Merkezimizde yapılan eğitimi bir sonraki gün sendikamızın Internet sitemizde yayınlayarak Türkiye genelinde sınava girecek arkadaşlarımıza da ulaştırılmıştı.

Uzmanlık sınavına hazırlık eğitimine vermiş oldukları katkılardan dolayı değerli üstatlarımıza Gelir İdaresi çalışanları adına bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Çekilen Diğer Resimleri Bilgisayarınıza Yüklemek İçin Tıklayın.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1