Geri

ADALET BAKAN YARDIMCISI HASAN YILMAZ’A TALEPLERİMİZİ İLETTİK

13 Ekim 2021, Çarşamba | 14:24

Genel Başkanımız Osman Eksert beraberinde Genel Başkan Yardımcımız Gürkan Orhan ve Ankara 14 Nolu Şube Başkanımız Emrah Coşkun ile 12.10.2021 tarihinde Adalet Bakan Yardımcısı Hasan Yılmaz’ı ziyaret etti.

 

Çalışanların sorunlarının görüşüldüğü ziyarette Genel Başkanımız Osman Eksert adliyelerdeki iş yoğunluğuna değinerek, “Adliyelerde oldukça yoğun bir şekilde mesai yapılmaktadır. Bu noktada personelin iş yükünün bir nebze hafifletilmesi için personel eksikliği giderilmelidir. Sayın Bakanında açıkladığı üzere önümüzdeki yıl yapılması planlanan Görevde Yükselme Sınavı çalışanların motivasyonunu artıracaktır. Ayrıca banka promosyonu anlaşmalarında unvan ayırmaksızın eşit ödemenin yapılması da çalışma barışına katkı sunacaktır” dedi.

 

Adalet Bakan Yardımcısı Hasan Yılmaz ise Sendikamızın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Banka promosyonlarının eşit dağıtılması bizim için de önemli ve uygulamaya koymak istediğimiz bir husus, ayrıca çalışanlarımızın diğer taleplerini karşılayabilmek adına elimizden geleni yapacağız” dedi.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1