Geri

TİCARET BAKANLIĞI YER DEĞİŞTİRME YÖNETMELİĞİ TOPLANTISINA KATILDIK

05 Mayıs 2021, Çarşamba | 12:46

Bilindiği üzere 23.04.2021 tarihli Resmi Gazete’de “Devlet Memurlarının Yer Değiştirme Suretiyle Atanmalarına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” ile Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüklerinde görev yapan personel ile ilgili değişiklik yapılmasını yayınlanmıştı.

Sendikamız yayınlanan yönetmelik değişikliğinden sonra Kurum tarafından yapılacak çalışmalarda ilgili kurum ve Sendikaların görüşlerinin alınması talebimizi Ticaret Bakanlığına yazı yazarak iletmişti.

 

Bu kapsamda Ticaret Bakanlığı 5 Mayıs 2021 tarihinde yapılacak yönetmelik değişikliği toplantısına Sendikamız yetkililerini davet etmiştir.

 

Ticaret Bakanlığında Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Etem Çakır, Daire Başkanı Kadir Eser, Daire Başkanı Kadir Sarıkaya ve Şube Müdürü Serkan Karabacak’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıya  Genel Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Aslan ve Vedat Ulu ile birlikte Ankara Ticaret Şube Başkanımız Özgür Çelikbaş, Şube Başkan Yardımcılarımız Seyfettin Sarı ve Süleyman Arslan katılmıştır.

 

Toplantıda yeni hazırlanacak Yer Değiştirme Yönetmeliği ile ilgili Bakanlıkça yapılan sunumun ardından fikir alışverişinde bulunulmuştur.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 4