Geri

KÜTAHYA VALİSİ ALİ ÇELİK İL TEMSİLCİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

05 Kasım 2020, Perşembe | 13:42

Kütahya Valisi Ali Çelik, Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilciliğine iade-i ziyarette bulundu. Salgınla mücadelede yürütülen çalışmalar hakkında sendika başkanlarını bilgilendiren Vali Ali Çelik, Devletin tüm imkânlarının seferber edildiğini belirterek başarının topyekûn mücadeleyle geleceğini söyledi.

Vali Ali Çelik, iadeiziyaretleri kapsamında Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilcisi Kadir Bayram ile Kamu-Sen’e bağlı sendika başkanlarıyla bir araya geldi. Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilcisi Kadir Bayram, ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilcisi Kadir Bayram, Kütahya Valisi Ali Çelik’e Türkiye Kamu-Sen'e bağlı bulunan Sendikalar hakkında ve Kovid-19'la mücadelede görev alan kamu görevlileri hakkında bilgiler verdi.

CİDDİ BİR VAKA ARTIŞIYLA KARŞI KARŞIYAYIZ

Kütahya Valisi Ali Çelik, Türkiye Kamu-Sen Kütahya Temsilciliğine ziyaretinde “Çanakkale’deki birlik ve beraberlik ruhuyla hareket etmeliyiz” dedi. Vali Çelik, “Ciddi bir vaka artışıyla karşı karşıyayız. Tüm birimlerimiz ve personelimiz, salgını durdurmak için sahada büyük bir özveriyle çalışıyor. Hepsine minnettarız. Gün fedakârlık günü. Toplumun her bir ferdinden destek ve fedakârlık bekliyorum. Salgına; STK’larımız, kamu görevlilerimiz ve vatandaşlarımızla hep birlikte dur demeliyiz” dedi.

LÜTFEN MİSAFİRLİKLERE ARA VERELİM!

Havaların soğumasıyla birlikte kritik sürece girildiğinin altını çizen Vali Çelik, “Hareketliliği azaltalım, mecbur kalmadıkça dışarı çıkmayalım ve lütfen misafirliklere ara verelim. Her bir vatandaşımız bu kritik süreçte tedbirleri içselleştirmeli. Benim sizlerden talebim; ailelerinizi, çevrenizi, üyelerinizi ve ulaşabildiğiniz herkesi tedbirlere uyum noktasında nezaket ve sorumluluk içerisinde bilgilendirmeniz” diye konuştu.

KOVİD-19'LA MÜCADELEDE GÖREV ALAN KAMU GÖREVLİLERİ HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilcisi Kadir Bayram, ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilcisi Kadir Bayram, Kütahya Valisi Ali Çelik’e Türkiye Kamu-Sen'e bağlı bulunan Sendikalar hakkında ve Kovid-19'la mücadelede görev alan kamu görevlileri hakkında bilgiler verdi.

 

KÜTAHYA VALİSİ ALİ ÇELİK'E TEŞEKKÜR ETTİ

Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilcisi Kadir Bayram Kütahya Valisi Ali Çelik’in ziyaretini gazetemize değerlendirdi. Bayram açıklamasında “Sayın Valimiz, salgınla mücadelede kritik sürece girildiğine dikkat çekti. Bu kritik süreçte tüm kamu görevlilerinin maske, mesafe ve temizlik tedbirlerine uymalarını istedi. Ayrıca, zorunlu olmadıkça aile ziyaretleri, akraba ve komşu ziyaretlerinin yapılmamasını rica etti. Ayrıca Türkiye Kamu-Sen'e bağlı bulunan Sendikalar hakkında ve Kovid-19'la mücadelede görev alan kamu görevlileri hakkında sayın valimize bilgiler aktardık” dedi.  Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilcisi Kadir Bayram, yapılan ziyaretten ziyadesiyle memnun olduklarını ifade ederek, sayın Vali Ali Çelik'e teşekkür etti.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 3