Geri

ANKARA VERGİ DAİRESİ BAŞKANI YÜKSEL DUMAN’I ZİYARET ETTİK

03 Eylül 2020, Perşembe | 11:23

Genel Başkanımız Osman Eksert, Genel Başkan Yardımcılarımız Nebi Yay ve Vedat Ulu, Ankara 2 Nolu Şube Başkan Yardımcımız Yusuf Erken ile 03.09.2020 tarihinde Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı görevine atanan Yüksel Duman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette AVDB Grup Müdürü Hayri Şimşek ve Personel Müdürü Yaşar Özendel de hazır bulundu.

Genel Başkanımız Osman Eksert ziyarette çalışanların sorunları ve taleplerine de değinerek, “Sendikamızın bu sorunların çözülmesi ve taleplerin karşılanması için her daim iş birliği içinde olacaktır. Yine pandemi süreci içerisinde yayınlanan Cumhurbaşkanlığı genelgesine uyulmalı ve Vergi Dairesi Başkanlığı olarak alınacak ek tedbirler ile hem kurum çalışanlarımız hem de hizmet alan vatandaşlarımız korunmalıdır” dedi.

Ankara Vergi Dairesi Başkanı Yüksel Duman ise Sendikamıza nezaket ziyareti için teşekkür ederek, “Maalesef ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Pandeminin yayılmasını önlemek için her türlü tedbiri alacağız. Çalışanlarımızın taleplerine asla duyarsız kalmayacağız bu noktada Sendikanız Türk Büro-Sen ve tüm sivil toplum kuruluşları ile iş birliği içinde olacağız” dedi.

 
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 2