Geri

ANTALYA VERGİ DAİRESİ BAŞKANI İLHAN KARAYILAN’DAN SENDİKAMIZA ZİYARET

02 Eylül 2020, Çarşamba | 14:40

Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı görevinden Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı görevine atanan İlhan Karayılan 02.09.2020 tarihinde Genel Başkanımız Osman Eksert’i ziyaret etti.

 

Genel Başkan Yardımcılarımız Nebi Yay, Vedat Ulu, Gürkan Orhan ile Ankara 2 Nolu Şube Yöneticilerimiz Yusuf Erken, Yusuf Gürler ve Hacı Bekir Yıldız’ın da katıldığı ziyarette, Genel Başkanımız Osman Eksert, Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı görevine atanmasından dolayı İlhan Karayılan’ı tebrik ederek, “Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı döneminizde Sendikamıza ile gerçekleştirdiğiniz çalışmalar için teşekkür ediyoruz. AVDB çalışanlarının haklarının korunması noktasında sizlerle birçok ortak çalışma yapmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çalışanlar noktasında göstermiş olduğunuz hassasiyetin aynı şekilde devam edeceğine hiç kuşkumuz yok. Umarız Antalya’da da aynı şekilde çalışmalar yürütme imkanımız olur” dedi.

 

Antalya Vergi Dairesi Başkanı İlhan Karayılan ise, “İlkeli, samimi ve katkı sunan Sendikacılık anlayışınız için Türk Büro-Sen’e teşekkür ediyorum. Çalışanlarımızın mağdur olmaması için aynı şekilde Sivil Toplum Örgütleri ile çalışmalarımız devam edecek” dedi.

 
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 1