Geri

ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ MEZUNLARINDAN SENDİKAMIZA ZİYARET

23 Haziran 2020, Salı | 11:03

3499 kodlu Çağrı Merkezi Hizmetleri Mezunları Temsilcileri Derya Aydoğan, Ömer Akboğa, Nurten Çal ve Serhat Demir 23.06.2020 tarihinde Genel Başkanımız Osman Eksert’i ziyaret ettiler. Ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Nebi Yay da hazır bulundu.

 

Heyet Genel Başkanımız Osman Eksert’e taleplerini ileterek, “112 Çağrı Merkezlerine atanabilmek için 3499 koduyla girdiğimiz Üniversitelerde bu işin eğitimini alıyoruz. Ancak mezun sayımız 22 bine kadar ulaşmışken atamalarımız yapılmıyor. Bizler üniversitede acil çağrı hizmetlerinin nasıl yürütülmesi gerektiğine dair tüm eğitimleri alıyoruz. Türk Büro-Sen bizlere sosyal platformlarda düzenlediğimiz her etkinlikte destek oluyor. Talebimiz 112 Çağrı Alıcılığına 3499 kodlu eğitimden mezun olanların atanmasıdır. Sizden bu konuda destek bekliyoruz” dediler.

 

Genel Başkanımız Osman Eksert, “Biz yıllardır Türk Büro-Sen olarak, mağdur olan her kesime destek veriyoruz. 112 AÇM’lere atanmanız için elimizden geleni yapacağız. Bu konuyu İçişleri Bakanlığımıza ve ilgili tüm bürokratlarımıza ileteceğiz” dedi.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 2