Geri

İSTANBUL 1 NOLU ŞUBEMİZ 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE HANIM ÜYELERİMİZLE BULUŞTU

09 Mart 2020, Pazartesi | 14:33

İstanbul 1 Nolu Şubemiz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında  07.03.2020 tarihinde İstanbul Defterdarlığı Beyazıt Konukevinde gerçekleştirilen etkinliğin sunuculuğunu İstanbul 1 Nolu Şube Başkan Yardımcımız Serap Özbucak yapmıştır.

Etkinlik Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından, İşyeri Temsilcimiz Cuma Tokgöz’ün Aziz Şehitlerimiz için Kuran tilaveti ve dualar ile başlamıştır.

İstanbul 1 Nolu Şube Başkan Yardımcımız ve Kadın Kolları Başkanımız Yasemin Öztürk’ün açılış konuşmasının ardından Şube Başkanımız Remzi Kaya, “Tüm Kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Kadınlarımız çalışma hayatı ve sivil toplum teşkilatlarında aktif görev almalıdır” dedi.

Program Dr. Elif Bilginoğlu tarafından hazırlanan  “Eğlenerek Çalışmak” konulu konferans ve Hasan Aydın ile arkadaşlarının kahramanlık türküleri eşliğinde tamamlanmıştır.

İstanbul 1 Nolu Şube Yönetimimizce, tüm çalışan kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü kutlanarak, Günün anlam ve önemine istinaden hanım üyelerimiz karanfil verilmesiyle sonlanmıştır.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 10