Geri

TRABZON SGK İL MÜDÜRLÜĞÜNDE İŞYERİ TEMSİLCİLİK ODAMIZI AÇTIK, ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

03 Mart 2020, Salı | 09:22

Genel Başkan Yardımcılarımız Nebi Yay ve Gürkan Orhan 24-28 Şubat 2020 tarihleri arasında Trabzon’da hizmet kolumuza bağlı kurumları ziyaret ettiler.

Trabzon Şube Başkanımız Emine Kablan ile Şube başkan Yardımcılarının da eşlik ettiği ziyaretlerde Genel Başkan Yardımcılarımız kurumlarda çalışanları ziyaret ederek sorunları yerinde tespit ettiler. Kurum yöneticileri ile bir araya gelerek, sorunlar ve çözüm yolları hakkında istişarede bulundular.

Genel Başkan Yardımcılarımız Nebi Yay ve Gürkan Orhan Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin’i de ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Osman Eksert ise 28 Şubat 2020 tarihinde SGK İl Müdürlüğü’nde İş Yeri Temsilcilik Odamızın açılışına katıldı.

Açılış öncesinde SGK İl Müdürü Erdem Akbay’ı Genel Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Aslan, Bayram Ali Oymak, Nebi Yay ve Gürkan Orhan ile ziyaret eden Genel Başkanımız Osman Eksert SGK çalışanlarının taleplerini İl Müdürü Akbay’a iletti.

Daha sonra SGK Trabzon İl Müdürlüğü çalışanlarının katılımıyla gerçekleşen İş Yeri Temsilcilik Odamızın açılışında Genel Başkanımız Osman Eksert, SGK İl Müdürü Erdem Akbay ile kurdelayı keserek, “Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yüce Milletimize sabırlar diliyorum. Biz Türk Büro-Sen olarak ilkelerimize “Bizim İlkemiz, Önce Ülkemiz” anlayışını koyduk. Üzerinde yaşayacağımız vatan topraklarımız olmazsa, ne memurlar, ne sendikalar ne de herhangi bir haktan bahsedemeyiz.  Bu yüzden öncelikle milli bir Sendika olarak, vatan topraklarımızın savunulması ve milletimizin güven içinde olması için Devletimizin aldığı ve bundan sonra da alacağı her türlü karara tam destek verdiğimizi bilmenizi isteriz. Bizler Ya istiklal, ya ölüm diye bir ecdadın evlatlarıyız. Vatan toprağımızın her bir karışı bizler için paha biçilemezdir. Bizler Türk Milleti olarak, birlik ve beraberlik içinde olacağız, düşmana korku salmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile tekraren bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Genel Başkanımız Osman Eksert, SGK İl Müdürü Erdem Akbay, ziyarete katılan heyet ve üyelerimizle birlikte İş Yeri Temsilcilik odamızın memurlarımız için hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, açılışı gerçekleştirdiler.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 36