Geri

EBRU SANATI İLE ATATÜRK SERGİSİNİN AÇILIŞINA KATILDIK

08 Kasım 2019, Cuma | 13:10

Genel Başkanımız Önder Kahveci ile Genel Başkanımız Osman Eksert, Ankara SGK Şubemizce düzenlenen “Ebru Sanatı ile Atatürk” konulu sergiye katıldı.

KAHVECİ: BU ANLAMLI SERGİYE İMZA ATANLARI KUTLUYORUM

Genel Başkanımız Önder Kahveci ile birlikte SGK Başkan Yardımcısı Cevdet Ceylan, SGK Yönetim Kurulu Üyesi Salih Kılıç,  Türk Büro-Sen Genel Başkanı Osman Eksert, Genel Merkez Yöneticilerimiz ve Şube Başkanlarımızın da hazır bulunduğu serginin açılışında konuşan Genel Başkan Kahveci,  10 Kasım’a birkaç gün kala böylesine önemli ve anlamlı bir sergiye imza atan ebru sanatçısı İlknur Güneş’e teşekkür etti. Kahveci, “Bu güzel serginin düzenlenmesinde emeği geçen başta saygıdeğer hanımefendi olmak üzere Şube başkanımız,  yönetimimiz ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 81. Yılında rahmet, minnet ve dua ile anıyoruz. Bize hediye ettiği Türkiye Cumhuriyeti devletinde hep birlikte bağımsız ve huzurlu bir şekilde yaşıyoruz.

Bize düşen bu ülkeyi ebediyete kadar yaşatmaktır. Ne diyor Atatürk “ Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.” Bizler de sendikacılıkta emek için, hak için çalışıyoruz, üretiyoruz, mücadele ediyoruz.  Ebru sanatı ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma haftasını taçlandıran bu sergiye anma haftasını taçlandıran kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi. 
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 11