Geri

KAMUDA ÇALIŞAN ŞEHİT YAKINI VE GAZİLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİK

26 Nisan 2019, Cuma | 09:02

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda göreve başlayan Şehit Yakınları ve Gazilerimiz ile 25.04.2019 tarihinde bir araya geldik.

 

Konfederasyonumuz Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezinde düzenlenen etkinliğe Konfederasyonumuz Genel Başkanı Önder Kahveci, Türk Haber-Sen Genel Başkanı Yücel Kazancıoğlu, Genel Başkanımız Osman Eksert, Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Ali Oymak, Vedat Ulu, Ankara 2 Nolu Şube Başkan ve Yöneticilerimiz ile çok sayıda Şehit Yakını ve Gazimiz katıldı.

 

Konfederasyonumuz Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci konuşmasına, tüm Şehitlerimiz ve Gazilerimize şükranlarını sunarak başladı.

 

Kahveci konuşmasında, “Türkiye Kamu-Sen milli bir Konfederasyondur. Ülkemizin, devleti ve milleti ile bölünmez bütünlüğünü temeline alan bir sivil toplum kuruluşudur.

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda örgütlü olan Sendikamız Türk Büro-Sen’in etkinliğinde bir aradayız. Tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, Gazilerimizin ve Şehitlerimizin bu ülkeye verdikleri değeri hepimiz biliyoruz. Türkiye Kamu-Sen her zaman sizlerin yanındadır. Şehitlik mertebesinin önemini, Gazi olmanın ne demek olduğunu tüm hücrelerine kadar hisseden bir kuruluşuz biz.

Biz Sendikal mücadelemizin temeline vatan topraklarımızın korunmasını ve kamu çalışanlarının haklarının gözetilmesini koyduk. Kamu çalışanlarının insanca yaşayabilecekleri ücretler alması için mücadele ediyoruz. Devletimizin ve Milletimizin bekası bizim için her şeyden önemlidir. Bu yolda canlarını veren tüm şehitlerimiz bizim canımızdır, sizler de onların emanetisiniz. Gazilerimiz başımızın tacıdır.

 

Kamuda yaşayabileceğiniz tüm sorunlara hakimiz ve bu sorunları çözmeye ve sizlerin sesi olmaya devam edeceğiz. Hizmet kolunuzda örgütlü olan Sendikamız Türk Büro-Sen sorunlarınızın çözümü için canla başla mücadele etmektedir. Bu noktada sizlerde Sendikamıza üye olarak destek veriniz, sorunları hep beraber çözelim. Kamuda kurulan kurum Sendikaları maalesef sorunları çözme noktasında yetersizdir. Hele hele Şehitlerimizin ve Gazilerimizin isimleri istismar edilerek kurulan Sendikalar maalesef hiçbir sorunu çözemeyecektir. Güçlü bir Sendikal mücadele için Sendikamız Türk Büro-Sen’e üye olunuz. Bu isimleri istismar ederek Sendikal yapı kurmaya çalışanlara müsaade etmeyelim. Tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum” dedi.
Foto Galeri

Toplam fotoğraf sayısı: 19