Türk Büro-Sen Online Sınav heyecanı BUGÜN 02.09.2020 Saat: 20:00'da başlayacak olan son deneme ile bitiyor.. Daha önceki tüm sınavlar ve cevap anahtarları PDF formatında kullanımınıza açıldı. Eski sorular ve cevap anahtarlarını aşağıdaki linkten bilgisayarınıza indirip, istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Sınava girecek olan tüm üyelerimize başarılar diliyoruz.

DAHA ÖNCE YAPILAN DENEME SINAVLARININ TAMAMINI BİLGİSAYARINIZA İNDİRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

ONLINE SINAVA GİRİŞ İÇİN 1. KAPI (MÜSAİT)

ONLINE SINAVA GİRİŞ İÇİN 2. KAPI (MÜSAİT)

ONLINE SINAVA GİRİŞ İÇİN 3. KAPI  (MÜSAİT)

ONLINE SINAVA GİRİŞ İÇİN ARKA KAPI  (ŞUAN KAPALI) -- Diğer 3 kapıda aşırı yoğunluk olması halinde açılır.

 

UYARILAR ve BİLGİLENDİRME:

  • Sınav Sorularını daha büyük yada küçük punto yapmak için Klavyenizdeki CTRL tuşuna basılı tutarken, mause tekerleğini ileri geri hareket ettirin.
  • Sınavı bitirdiğinizde sistem size doğru ve yanlış cevapları anında gösterecek ve aynı sayfanın en alt tarafında sınav sonucunuz size gösterilecektir.
  • Sınav başladığı anda Sistem Yöneticisi sürekli aktif konumda olacak ve olası teknik hatalara müdahale ederek, üye girişi yapan kullanıcılar ile anlık iletişim kurabilecektir.
  • Olası bir Teknik Arıza halinde panik yapıp tanıdıklarınızı aramak yerine sadece bekleyin. Arızanın farkında olduğumuzdan ve en kısa sürede düzeltmek için çalıştığımızdan emin olun.
  • Tüm Kapılar aynı sınav odasına açılır.

Not: Sistem Yöneticisi irtibat butonu sanal sınıf uygulamasının hemen üstünde yer almaktadır.